Oferta Folii Grzewczych Brann

Elektryczny system ogrzewania powierzchniowego marki BRANN. Szybki i tani montaż oraz całkowita niezależność od podłączeń hydraulicznych umożliwia uzyskanie dużych oszczędności już na etapie instalacji.

Folie grzewcze zapewniają o wiele większe możliwości zastosowania niż w przypadku tradycyjnych systemów wodnych.

Folie grzewcze BRANN BH PRO
Folia grzewcza BRANN BH PRO 305

BH PRO 305

KOMPOZYTOWA FOLIA GRZEWCZA

cena netto :  66,00 zł / mb.

cena brutto :  81,18 zł / mb.

CHARAKTERYSTYKA

 • Moc : 110 lub 220 W/m²
 • Szerokość : 50 cm
 • Max temp. folii : 220 W/m² – 55°C

BH-PRO 305 to wzmocniona folia kompozytowa o szerokości 50 cm, składająca się z większej ilości warstw oraz będąca sztywniejsza niż tradycyjne folie drabinkowe. Zewnętrzna warstwa kompozytowej folii grzewczej BH-PRO wykonana jest z wytrzymałej folii PET zapewniającej doskonałą izolację elementów przewodzących i grzewczych. Dzięki temu model BH-PRO może być instalowany pod płytkami ceramicznymi oraz pod wylewkę.

Folia BH-PRO została zaprojektowana do zastosowania w najtrudniejszych warunkach. Specjalna budowa i precyzja z jaką wykonany jest nasz produkt umożliwia bezpieczne rozgrzewanie folii do ponad 50°C. Dla modelu BH-PRO podłoga lub ściana wykonana z kafli, kuchnia, łazienka czy korytarz nie są żadnym ograniczeniem. Folia BH-PRO została stworzona do tego aby ogrzać wszelkie miejsca gdzie występuje wilgoć. Możesz być pewien tego rozwiązania.

Folia grzewcza BRANN BH PRO 310

BH PRO 310

KOMPOZYTOWA FOLIA GRZEWCZA

cena netto :  111,00 zł / mb.

cena brutto :  136,53 zł / mb.

CHARAKTERYSTYKA

 • Moc : 110 lub 220 W/m²
 • Szerokość : 100 cm
 • Max temp. folii : 220 W/m² – 55°C

BH-PRO 310 to kompozytowa folia grzewcza o szerokości 100 cm. Folia kompozytowa charakteryzuje się większą odpornością i szczelnością w stosunku do folii drabinkowych. Model BH-PRO  zapewnia doskonałą izolację elementów przewodzących i grzewczych. Dzięki temu folia grzewcza BH-PRO została zaprojektowana do zastosowania w najtrudniejszych warunkach.

Specjalna budowa i precyzja z jaką wykonany jest nasz produkt umożliwia bezpieczne rozgrzewanie folii do ponad 50°C. Model BH-PRO może być zastosowany jako ogrzewanie podłogowe, ścienne lub sufitowe. Folia BH-PRO została stworzona do tego aby ogrzać wszelkie miejsca gdzie występuje wilgoć.

DO POBRANIA

Instalacja folii grzewczej

Folia grzewcza marki BRANN nadaje się do samodzielnego montażu, jednak należy pamiętać, że obowiązuje wówczas 2-letnia gwarancja. W przypadku instalacji przez autoryzowanego instalatora możemy otrzymać nawet 35 lat gwarancji na system BRANN. W przypadku własnego montażu, należy kierować się dołączoną do zestawu instrukcją, która krok po kroku przedstawi, co należy zrobić w danym momencie i jak przygotować się do pracy. To kolejny dowód na oszczędność naszej technologii. Z przyjemnością pomożemy dobrać model do potrzeb oraz udzielimy cennych wskazówek dotyczących montażu. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszymi specjalistami. Odpowiemy na każde pytanie związane z foliami grzewczymi na podczerwień.

Rodzaje folii grzewczej

Na naszą ofertę składa się kilka modeli folii wyprodukowanych przez BRANN. Każdy z nich został zaprojektowany tak, aby spełniał konkretne wymagania. Dzięki temu instalacja folii grzewczej przebiega sprawniej, a jej funkcjonowanie odpowiada potrzebom danego miejsca. Wśród produktów znajduje się:

 1. BH 303, czyli folia mleczna PET o mocy 220 W/m² i szerokości 30 cm. Jest wytrzymała i niewielka, co czyni ją idealną do montażu w trudno dostępnych miejscach.
 2. BH 305. Ta folia mleczna o szerokości 50 cm wyróżnia się najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Jeden z najpopularniejszych modeli w asortymencie marki BRANN. Osiąga moc 110 i 220 W/m². Wyróżnia ją 25-letnia gwarancja w przypadku instalacji przez uprawnionego instalatora.
 3. BH 305T. Wykonany z folii transparentnej PET produkt znajduje swoje zastosowanie w niemal każdym miejscu. Na uwagę zasługuje też najniższa cena ze wszystkich modeli w ofercie przy zachowaniu takiej samej mocy, czyli 110 lub 220 W/m².
 4. BH 310. To kolejna folia mleczna PET o mocy 110-220 W/m². Jej wyróżnikiem jest jednak prostota montażu oraz wysoka trwałość.
 5. BH 310T, czyli folia grzewcza na podczerwień z materiału transparentnego PET. Jest szeroka, co przydaje się do ogrzewania naprawdę dużych pomieszczeń. Folie transparentne to najtańszy produkt na rynku, posiadający 15 lat gwarancji (w przypadku instalacji przez uprawnionego instalatora)

BH-PRO to nowa seria folii kompozytowych BRANN. Bardzo wytrzymałe folie o mocy 220 W/m². Występują w szerokościach 50 oraz 100 cm. Wyróżnia je bardzo długa gwarancja – aż 35 lat

 • Moc: 150 W/m²
 • Szerokość: 50 cm
 • 30 lat gwarancji

Maty grzewcze BRANN BHM zapewniają bezpieczne ogrzewanie pod płytkami ceramicznymi. Bardzo prosty montaż sprawia, że maty grzewcze BRANN stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Dzięki łatwej instalacji i uniwersalnemu zastosowaniu matę grzewczą można zainstalować w pomieszczeniach mieszkalnych, budynkach komercyjnych, łazienkach i pomieszczeniach sanitarnych.