Folia grzewcza na ścianę

Folia grzewcza na ścianę

Ogrzewanie montowane na ścianie cieszy się coraz większą popularnością. To efekt jego niezaprzeczalnych zalet, wśród których można wymienić m.in. wydajność oraz estetykę wykonania. Ogrzewanie ścienne można zastosować zarówno w nowych inwestycjach, jak i starszych domach i mieszkaniach. Wystarczy znaleźć uniwersalne rozwiązania – takie jak folie marki BRANN, które produkowane są w Korei Południowej.

Zapraszamy do sklepu w celu zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów

Ogrzewanie ścienne – na czym polega?

Tego typu sposób na zapewnienie w pomieszczeniu odpowiedniego komfortu cieplnego jest niezwykle prosty w założeniach i praktyce. To po prostu folia grzewcza na ścianę, która generuje promieniowanie podczerwone. Nie ogrzewa ono powietrza w domu, lecz pada bezpośrednio na obiekty, ludzi i zwierzęta. A więc natychmiast osiąga efekt, na który tradycyjne rozwiązania potrzebują znacznie więcej czasu oraz energii.

Folie marki BRANN sprzedajemy w rolkach oraz na metry. Po rozwinięciu i przycięciu do pożądanych wymiarów (produkt da się przecinać w wyznaczonych miejscach co 25 cm) wystarczy przymocować ją do płaskiej powierzchni. W dalszej kolejności ogrzewanie ścienne wymaga izolacji, a następnie przykrycia płytą kartonowo-gipsową.

W przeciwieństwie do tradycyjnych metod ogrzewania płyta w żaden sposób nie ogranicza działania folii. Generowane ciepło zawsze trafia tam, gdzie jest potrzebne.

Folia grzewcza na ścianę – zalety systemu

Prezentowane rozwiązanie cechuje się wieloma zaletami. Jego głównym atutem jest niska cena eksploatacji oraz zakupu. Marka BRANN dba bowiem o to, aby jej produkty były przystępne pod każdym względem. Folia grzewcza na ścianę wymaga znacznie mniej energii do osiągnięcia lepszego komfortu cieplnego w porównaniu do standardowych grzejników. Co więcej, nie zajmuje ona cennego miejsca w pomieszczeniu. Można więc zaaranżować przestrzeń na dowolny sposób, bez brania pod uwagę umiejscowienia grzejnika. Oszczędność miejsca jest bardzo ważna nie tylko w domu, ale też np. punktach handlowych czy niewielkich biurach.

Folia grzewcza na ścianę rozprowadza ciepło na całej swojej powierzchni. Niezależnie więc od tego, gdzie znajduje się obecnie człowiek, natychmiast odczuje efekty. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na to, że ogrzewanie ścienne BRANN nie wprawia w ruch powietrza w trakcie swojego działania. To coś, co szczególnie docenią alergicy.

Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań dotyczących folii grzewczych na ścianę prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Z przyjemnością rozwiejemy wątpliwości, a także pomożemy w doborze systemu.