Formularz bezpłatnej wyceny

Prześlij nam dane do wyceny, a nasz konsultant przygotuje ofertę dostosowaną specjalnie do Twoich potrzeb, lub zadzwoń pod numer:

+48 519 647 498


Folie grzewcze – cena u producenta

Folia grzewcza na podczerwień to bardzo wydajne, bezpieczne i efektywne źródło ciepła w mieszkaniu. Liczne zalety sprawiają, że folia jest chętnie wybierana przez coraz większe grono miłośników nowoczesnych i skutecznych rozwiązań w dziedzinie ogrzewania. Jednym z jego atutów jest też korzystna cena – zarówno samego systemu, jak i późniejszej eksploatacji. Cena całkowita systemu grzewczego opartego o folie grzewcze jest znacznie niższa niż budowa instalacji grzewczej oraz zakup wraz z montażem kotła na paliwo stałe.

Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje folia grzewcza pod panele? Cena systemu zależy od kilku czynników. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że inaczej niż w przypadku systemów grzejnych bazujących na pompach czy kotłach, ogrzewanie na podczerwień nie tworzy jednego systemu dla całego domu. W każdym pomieszczeniu znajduje się odrębny system, na który składają się folie grzewcze. Cena końcowa inwestycji zależy zatem od ilości i powierzchni systemów zamontowanych w domu. Możesz zdecydować się na instalację folii od razu we wszystkich pomieszczeniach, ale możesz też robić to pokój po pokoju.

To niejedyny czynnik, który ma wpływ na to, ile kosztuje folia grzewcza. Cena zależy też od tego, czy system pochodzi bezpośrednio od producenta lub autoryzowanego dystrybutora . Dlatego, jeśli chcesz mieć pewność otrzymania najwyższej jakości, oryginalnego i wydajnego systemu grzewczego, przy jednocześnie atrakcyjnej cenie, wybierz produkt marki BRANN.

Folia grzewcza – cena za m²

Znasz już dwa aspekty wpływające na to, ile kosztuje folia grzewcza. Cena za m² zależy jednak od kilku dodatkowych czynników. Na koszt folii wraz z całym systemem składają się też wyceny jego poszczególnych elementów, czyli: siatka stalowa (w przypadku montażu pod wylewką), folia paroizolacyjna, konektory, przewody, termostat oraz taśmy zbrojone, samoprzylepne i samowulkanizujące. Niezbędnym elementem zestawu jest też folia grzewcza odpowiednia do rodzaju podłogi oraz podkład pod folię. Na wycenę wpływa ilość wykorzystanego materiału, która przekłada się na wielkość systemu montowanego na określonej powierzchni.

Podsumowując, istnieje wiele czynników wpływających na to, ile kosztuje folia grzewcza. Cena za m² może być zatem różna, w zależności od klienta. Aby poznać szczegółową wycenę, wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie, w której określisz swoje potrzeby. Cena zostanie obliczona na podstawie podanych przez Ciebie danych, takich jak rodzaj ogrzewania (czy będzie to ogrzewanie ścienne, sufitowe, podłogowe pod panele bądź płytki ceramiczne), sam zakup systemu, czy również usługa montażu, a także powierzchnia, na której zostanie zainstalowana folia grzewcza. Cena zostanie wyliczona indywidualnie, zgodnie ze specyfikacją Twojego domu oraz oczekiwaniami jego mieszkańców. Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.